CITROËN XSARA Schránky/šikmá záď (N3_) 1.4 - Pružné upevnění / ložiska od 5/1998 do 10/2004, 1360 ccm, 55 kW, 75 hp, KFX (TU3JP), Schránky/šikmá záď
| Číslo podvozku (VIN) do | F99999999 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | B00000001 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 1,06 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 08141 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 167 mm |
| Šířka [mm] | 147 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,97 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 109 mm |
| Vnější průměr [mm] | 88 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503323 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503172 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503173 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 546102H000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5035.23 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503340 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 7700 793 723 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
|---|---|
| Typ vozidla | incl,Entreprise |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| pro OE číslo | 46773884 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510694 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510695 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510695S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510710 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510732S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510733 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 511932 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 511932S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 514146 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 514146S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 514147 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 518174 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 518174S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 519428 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 519428S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 530583 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 530583S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 532603S |
Dostupnost
| Varianta výbavy | incl. Entreprise |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Varianta výbavy | incl. Entreprise |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Varianta výbavy | incl. Entreprise |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/1999 |
| montovaná strana | přední osa |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Hmotnost [kg] | 1,018 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost