SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 SDI - Pružné upevnění / ložiska od 6/1999 do 12/2002, 1896 ccm, 50 kW, 68 hp, AGP, AQM, kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Materiál | Chromová ocel |
| váha [g] | 297 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| tlumič pérování osy | 1 |
| Materiál | Chromová ocel |
| váha [g] | 582 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | SKF bearing |
| tlumič pérování osy | 1 |
| váha [g] | 674 g |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K-X-290 000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| váha [g] | 813 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| Poloha/sklon | 1 ° |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| tlumič pérování osy | 1 |
| váha [g] | 2257 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6N0412303A |
|---|---|
| pro OE číslo | 6N0413175A |
| montovaná strana | přední osa |
| váha [g] | 212 g |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Materiál | Plast |
| váha [g] | 398 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 84 mm |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 306 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| váha [g] | 102 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 221 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 463 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 261 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14808 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | ******6K*X*290000 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 45 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové šikmé ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 6N0 412 331 D |
Dostupnost