KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.6 CRDi - Pružné upevnění / ložiska od 7/2012 do 7/2018, 1582 ccm, 94 kW, 128 hp, D4FB, karoserie/kombi
| pro OE číslo | 54610-A5000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,360 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 54610-A2000 |
|---|---|
| pro OE číslo | 54610-A5000 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Výška [mm] | 53 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10,2 mm |
| Počet dílů [dílný] | 1 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 205 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,230 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,382 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10,8 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 67 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 2905133XKQ00A |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2015 |
|---|---|
| Není určeno pro terénní provedení | Rusko |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| párová čísla výrobku | FSM5432 |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 109 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 36,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 70 mm |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
Dostupnost