PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V - Pružné upevnění / ložiska od 1/1999 do 8/2000, 1997 ccm, 99 kW, 135 hp, RFR (EW10J4), limuzína
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503554 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Typ pružení | pro vozidla s hydraulicko-pneumatickým odpružením |
|---|---|
| pro OE číslo | 503826 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | Part of 516120 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška 1 [mm] | 24 mm |
| Výška 2 [mm] | 26 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 11 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| váha [g] | 159 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503340 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 5031,65 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 519061 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 532607S |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5031 65 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| pro OE číslo | 5161 20 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost