SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 16V - Pružné upevnění / ložiska od 5/2000 do 2/2002, 1390 ccm, 55 kW, 75 hp, APE, AUA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Výška [mm] | 4,1 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 11,1 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0 412 249B |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| váha [g] | 102 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| váha [g] | 151 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| váha [g] | 9 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| váha [g] | 1125 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6N0413175A |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 298 g |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 45 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové šikmé ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6N0412303A |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 66 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K-X-463 223 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K-X-463 222 |
| Množství | 2 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 52 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 131 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,056 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
Dostupnost