PEUGEOT 307 SW karoserie/kombi (3E_, 3H_) 2.0 HDi - Pružné upevnění / ložiska od 4/2003 do 4/2008, 1997 ccm, 66 kW, 90 hp, RHY (DW10TD), karoserie/kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Výška [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,600 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,644 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | stříbrná |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| váha [g] | 381 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 126 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| párová čísla výrobku | FSM5354 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Výška [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,311 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,600 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,644 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 381 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 126 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 62,6x100,00 mm |
| Výška 1 [mm] | 20,0 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Šířka [mm] | 65 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Materiál | SBR (butadienstyrenový kaučuk) |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 67 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Mount kit CI-SB-9985 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Omezení výrobce | No bearing needed |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 29 mm |
| jen ve spojení s | bearing |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 119 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2006 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 10891 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 50 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10,1 mm |
| Vnější průměr [mm] | 63 mm |
Dostupnost