AUDI Q2 (GAB, GAG) 30 TDI - Pružné upevnění / ložiska od 7/2018 do 10/2020, 1598 ccm, 85 kW, 115 hp, DGTE, SUV
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Provedení nápravy | Standard rear axle |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,395 kg |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Alternativní sada opravy | 6490294 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 6490292 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Materiál | Kov |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 305,08 mm |
| Šířka [mm] | 62 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Materiál | Plast |
| Materiál | PU (polyuretan) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Vnější průměr 1 [mm] | 127 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 74 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 42 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14,6 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64,1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 38,6 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 74 mm |
| Vnější průměr [mm] | 127 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | FWD 09/2017 -> |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 63,3 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10,2 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,800 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 42 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| váha [g] | 775 g |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M 8x1,25 mm |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 65 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 140 mm |
| Výška [mm] | 64 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| váha [g] | 415 g |
| Délka 2 [mm] | 115 mm |
Dostupnost