FIAT PUNTO (188_) 1.2 Bipower (188BXA1A) - Pružné upevnění / ložiska od 8/2001 do 5/2003, 1242 ccm, 44 kW, 60 hp, 188 A4.000, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 46746544 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,568 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Varianta výbavy | SPORTING |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 45 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 44,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,53 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46746544 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 45 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 12 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5035.C2 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 46746544 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 46746546 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 50704320 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46746544 S1 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška dorazu [mm] | 112 mm |
| Průměr protiprachové ochrany 1 [mm] | 38 mm |
| Průměr protiprachové ochrany 2 [mm] | 60 mm |
| Výška protiprachové ochrany [mm] | 130 mm |
| Průměr 1 – doraz [mm] | 25 mm |
| Průměr 2 – doraz [mm] | 62 mm |
Dostupnost