SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI 4x4 - Pružné upevnění / ložiska od 2/2017 do 10/2020, 1598 ccm, 85 kW, 115 hp, DGTE, kombi
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | Clas : OM1112 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | Clas : OP3231 |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| váha [g] | 1157 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| Náprava | Víceprvková náprava (Multi-link) |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška dorazu [mm] | 127 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 172 mm |
| Šířka [mm] | 74 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,216 kg |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,402 kg |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška dorazu [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| jen ve spojení s | bearing |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 127 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 78,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 127,5 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 60 mm |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| váha [g] | 436 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost