VW GOLF VAN IV Variant (1J5) 1.4 - Pružné upevnění / ložiska od 5/2000 do 6/2006, 1390 ccm, 55 kW, 75 hp, AXP, BCA, karoserie/kombi
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Tloušťka/síla [mm] | 57 mm |
| Délka [mm] | 126 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,28 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma / kovový |
| Materiál | hliník |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 11 mm |
| Vnější průměr [mm] | 62,5 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | ******1J*XW186038 |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Materiál | Guma |
| Materiál | PU (polyuretan) |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0412331C |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar | kulatý |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,100 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
Dostupnost