AUDI A4 B5 Avant (8D5) RS4 quattro - Pružné upevnění / ložiska od 5/2000 do 9/2001, 2671 ccm, 280 kW, 380 hp, ASJ, AZR, kombi
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Šířka [mm] | 72 mm |
| Výška [mm] | 37 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| váha [g] | 180 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| váha [g] | 310 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 75 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 8D0412131F |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4D0 412 377 D |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 12 mm |
| specifikace | Type: universal |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Kov |
| váha [g] | 179 g |
Dostupnost