RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V Hi-Flex (KR1U) - Pružné upevnění / ložiska od 11/2007 do 12/2012, 1149 ccm, 58 kW, 79 hp, D4F 742, kombi
| pro OE číslo | 54 32 595 39R |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Hmotnost [kg] | 0,190 kg |
| Vnější průměr [mm] | 106 mm |
| Výrobek musí být určen u vozidla nebo motoru | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 54 32 595 39R |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Hmotnost [kg] | 0,190 kg |
| Vnější průměr [mm] | 106 mm |
| Výrobek musí být určen u vozidla nebo motoru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| pro OE číslo | 4153220184 |
| pro OE číslo | 54325ED02A |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Omezení výrobce | SNR bearing |
| Šířka [mm] | 139 mm |
| Výška [mm] | 35 mm |
| Výška [mm] | 35,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,358 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 91 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 91,2 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 92,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
| váha [g] | 180 g |
| váha [g] | 315 g |
| váha [g] | 349 g |
| váha [g] | 418 g |
Dostupnost