VW POLO VI (AW1, BZ1, AE1) 1.5 TSI - Pružné upevnění / ložiska od 10/2018 do 8/2021, 1498 ccm, 110 kW, 150 hp, DADA, DPCA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška dorazu [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0 513 353 H |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
| Průměr uložení [mm] | 11,2 mm |
| zohlednit rozměry | Ano |
| Průměr skříně – tlakový doraz [mm] | 56 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,300 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0513353H |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| jen ve spojení s | bearing |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 127 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 78,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 127,5 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0513353G |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0412331F |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
| Díly v seznamu | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost