VW POLO VI (AW1, BZ1, AE1) 1.5 TSI - Pružné upevnění / ložiska od 10/2018 do 8/2021, 1498 ccm, 110 kW, 150 hp, DADA, DPCA, Šikmá zadní část
| Dbejte servisních informaci | Ano |
|---|
Dostupnost
| Dbejte servisních informaci | Ano |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tlumič pérování - systém | standardní tlumení |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Vnější průměr 1 [mm] | 127 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 74 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 42 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14,6 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64,1 mm |
Dostupnost