CITROËN XSARA karoserie/kombi 2.0 HDi - Pružné upevnění / ložiska od 9/2000 do 3/2005, 1997 ccm, 66 kW, 90 hp, RHY (DW10TD), karoserie/kombi
| Číslo podvozku (VIN) od | B00000001 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 1,06 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 08106 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 167 mm |
| Šířka [mm] | 147 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,97 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 109 mm |
| Vnější průměr [mm] | 88 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503323 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503172 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
|---|---|
| pro OE číslo | 503173 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 546122C000 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| pro OE číslo | 546101D000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
Dostupnost
| pro OE číslo | 546102H000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5035.23 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 66,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
| váha [g] | 170 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503340 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 7700 793 723 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Hmotnost [kg] | 1,018 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,168 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 14,5 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost