CITROËN C3 AIRCROSS II Van (2C_, 2R_) PureTech 82 - Pružné upevnění / ložiska od 5/2019, 1199 ccm, 60 kW, 82 hp, HMZ (EB2F), Skříň/SUV
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 411 g |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 558 g |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 660 g |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Hmotnost [kg] | 0,133 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
| Vnější průměr [mm] | 105,5 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,411 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 14,2 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Plast |
| váha [g] | 569 g |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,148 kg |
Dostupnost