MERCEDES-BENZ CITAN Skříňová/velkoprostorová limuzína (W415) 108 CDI (415.603) - Pružné upevnění / ložiska od 5/2019 do 8/2021, 1461 ccm, 59 kW, 80 hp, OM 608.915 (K9K), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 54,3 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 13,2 mm |
| Vnější průměr [mm] | 91,6 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| jen ve spojení s | bearing |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 36 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 91 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,160 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Provedení ložiska | Kuličkové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,160 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,160 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Šířka [mm] | 139 mm |
| Výška [mm] | 35,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 91,2 mm |
| váha [g] | 180 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 38,4 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,406 kg |
| Materiál | Plast |
| Vnější průměr [mm] | 149 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,326 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 38 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,406 kg |
| Materiál | Plast |
| Vnější průměr [mm] | 149 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,351 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 38,4 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,406 kg |
| Materiál | Plast |
| Vnější průměr [mm] | 149 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 4153220184 |
| pro OE číslo | 54325ED02A |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Omezení výrobce | SNR bearing |
| Šířka [mm] | 139 mm |
| Výška [mm] | 35 mm |
| Výška [mm] | 35,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,358 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 91 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 91,2 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 92,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
| váha [g] | 180 g |
| váha [g] | 315 g |
| váha [g] | 349 g |
| váha [g] | 418 g |
Dostupnost