VW T-ROC (A11, D11) 2.0 R 4motion - Pružné upevnění / ložiska od 9/2019, 1984 ccm, 221 kW, 300 hp, DNFC, DNUE, SUV
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 42 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14,6 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64,1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 38,6 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 74 mm |
| Vnější průměr [mm] | 127 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | EXC. CABRIO |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 63,3 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10,2 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 63,3 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10,2 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,800 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,3 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,8 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,066 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,332 kg |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,392 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 38 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 78 mm |
| Vnější průměr [mm] | 127 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Provedení ložiska | Axiální ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| typ karosérie | Hliníkový kryt |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
| zohlednit rozměry | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Alternativní sada opravy | 118 038 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 127 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Materiál | Kov |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 78 mm |
| Provedení ložiska | Valivé ložisko |
Dostupnost