PEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi 75 (16V) - Pružné upevnění / ložiska od 6/2008, 1560 ccm, 55 kW, 75 hp, 9HT (DV6BTED4), velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 5038G0 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Šířka [mm] | 126 mm |
| Výška [mm] | 30 mm |
| Výška [mm] | 31 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,600 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,644 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,12 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| váha [g] | 360 g |
| váha [g] | 375 g |
| Délka 2 [mm] | 86 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 5038G0 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
| montovaná strana | přední osa |
| Šířka [mm] | 126 mm |
| Výška [mm] | 30 mm |
| Výška [mm] | 31 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,33 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,600 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,644 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,12 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| váha [g] | 360 g |
| váha [g] | 375 g |
| Délka 2 [mm] | 86 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| verze | attacco ammortizzato |
| párová čísla výrobku | FSM5354 |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,053 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Výška [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,600 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,644 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | stříbrná |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| váha [g] | 381 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 126 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| párová čísla výrobku | FSM5354 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Výška [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,311 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,600 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,644 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 381 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 126 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Varianta výbavy | (+) Extra Seat |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 62,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 62,6x100,00 mm |
| Výška 1 [mm] | 20,0 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Jednotka množství | kus |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 13145 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 67 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2012 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 13145 |
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 29 mm |
| jen ve spojení s | bearing |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 119 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 185 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,236 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost