OPEL COMBO Tour (X12) 1.4 (C26, D26, E26, C06) - Pružné upevnění / ložiska od 2/2012, 1368 ccm, 88 kW, 120 hp, A 14 FC, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| párová čísla výrobku | 80001600 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| párová čísla výrobku | 80001599 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 131 mm |
| Šířka [mm] | 119 mm |
| Výška [mm] | 65 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,77 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| párová čísla výrobku | 70 10 4216 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 131 mm |
| Šířka [mm] | 119 mm |
| Výška [mm] | 65 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,77 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| párová čísla výrobku | 70 10 4215 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,33 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| párová čísla výrobku | 70 93 7355 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,33 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| párová čísla výrobku | 70 93 7354 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| párová čísla výrobku | D600038 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| párová čísla výrobku | D600037 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | SMA0160 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | SMA0159 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1609274780 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| párová čísla výrobku | 2650032 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| váha [g] | 723 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| váha [g] | 1569 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| váha [g] | 721 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,77 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,75 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost