VW GOLF VIII (CD1, DA1) 2.0 GTI - Pružné upevnění / ložiska od 8/2020, 1984 ccm, 180 kW, 245 hp, DLBA, DNPA, DRNA, Šikmá zadní část
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Náprava | Víceprvková náprava (Multi-link) |
| Podvozek | pro vozidla s vyšším uložením podvozku |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,402 kg |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška dorazu [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0 513 353 H |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
| Průměr uložení [mm] | 11,2 mm |
| zohlednit rozměry | Ano |
| Průměr skříně – tlakový doraz [mm] | 56 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,300 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 41054 |
|---|---|
| Náprava | pevný hřídel |
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 133 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,392 kg |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Materiál | Termoplast |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| jen ve spojení s | bearing |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 127 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 78,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 127,5 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0513353G |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0412331F |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 60 mm |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| váha [g] | 436 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 41054 |
| Rok výroby od | 11/2020 |
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| pro OE číslo | 5Q0 412 303 C S1 |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,350 kg |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 41054 |
| Konstrukční rok do | 11/2020 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,335 kg |
Dostupnost