AUDI A3 Sportback (8YA, 8YF) 30 g-tron - Pružné upevnění / ložiska od 7/2020, 1498 ccm, 96 kW, 131 hp, DHFA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Provedení nápravy | Standard rear axle |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Provedení nápravy | Standard rear axle |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Provedení nápravy | Standard rear axle |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Náprava | Čtyřramenná náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Náprava | Čtyřramenná náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Náprava | Čtyřramenná náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Provedení nápravy | Standard rear axle |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tlumič pérování - systém | standardní tlumení |
| Hmotnost [kg] | 3,234 kg |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0513353H |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 305,08 mm |
| Šířka [mm] | 62 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Materiál | Plast |
| Materiál | PU (polyuretan) |
Dostupnost
| Náprava | Víceprvková náprava (Multi-link) |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 224,1 mm |
| Šířka [mm] | 62 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Materiál | Plast |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14,2 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 60,6 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Náprava | pevný hřídel |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Vnější průměr 1 [mm] | 127 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 74 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Náprava | Víceprvková náprava (Multi-link) |
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
Dostupnost