AUDI A3 Limousine (8YS, 8YM) S3 quattro - Pružné upevnění / ložiska od 6/2020, 1984 ccm, 228 kW, 310 hp, DNFB, DSFA, limuzína
| Rok výroby od | 07/2021 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Náprava | Čtyřramenná náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Náprava | Čtyřramenná náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Náprava | Čtyřramenná náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,300 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| jen ve spojení s | bearing |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 127 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 41374 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 40 mm |
| Šířka [mm] | 127 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Materiál | Kov |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 78 mm |
| Vnější průměr [mm] | 127 mm |
| Provedení ložiska | Valivé ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 78,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 127,5 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0412331F |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| Náprava | Víceprvková náprava (Multi-link) |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,312 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,335 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,294 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,124 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochrannou krytkou/vlnovec |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost