NISSAN X-TRAIL VAN (T31) dCi 4x4 - Pružné upevnění / ložiska od 1/2013 do 2/2014, 1995 ccm, 110 kW, 150 hp, M9R, Skříň/SUV
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 35 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 91 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 496 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 36 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 91 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 89,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 59,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 4153220184 |
| pro OE číslo | 54325ED02A |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Omezení výrobce | SNR bearing |
| Šířka [mm] | 139 mm |
| Výška [mm] | 35 mm |
| Výška [mm] | 35,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,358 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 91 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 91,2 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 92,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
| váha [g] | 180 g |
| váha [g] | 315 g |
| váha [g] | 349 g |
| váha [g] | 418 g |
Dostupnost