NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I VAN (J10, JJ10E) 1.6 dCi - Pružné upevnění / ložiska od 3/2013 do 4/2014, 1598 ccm, 96 kW, 131 hp, R9M, Skříň/SUV
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 36 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,350 kg |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 91 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,98 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| párová čísla výrobku | ADN180161 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 4153220184 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 59 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| párová čísla výrobku | FSM5195 |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 104 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 59 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| párová čísla výrobku | FSM5194 |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 104 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 35 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 91 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,51 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| jen ve spojení s | bearing |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | 410529 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| jen ve spojení s | bearing |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | 410528 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 60 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| párová čísla výrobku | 413228 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 60 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| párová čísla výrobku | 413227 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 36 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 91 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,330 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| párová čísla výrobku | 33 10 6210 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 4153220184 |
| pro OE číslo | 54325ED02A |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Omezení výrobce | SNR bearing |
| Šířka [mm] | 139 mm |
| Výška [mm] | 35 mm |
| Výška [mm] | 35,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,358 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 91 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 91,2 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 92,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
| váha [g] | 180 g |
| váha [g] | 315 g |
| váha [g] | 349 g |
| váha [g] | 418 g |
Dostupnost