AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) S4 TDI Mild Hybrid quattro - Pružné upevnění / ložiska od 1/2021, 2967 ccm, 251 kW, 341 hp, DMKC, kombi
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 8W0 412 377 |
|---|---|
| pro OE číslo | 8W0 412 377 B |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| párová čísla výrobku | FSM5484 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,52 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| váha [g] | 190 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| váha [g] | 340 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 70,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 70 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| párová čísla výrobku | FSM5580 |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 125 mm |
Dostupnost