RENAULT MEGANE III Šikmá zadní část (BZ0/1_, B3_) 1.5 dCi - Pružné upevnění / ložiska od 11/2008 do 8/2015, 1461 ccm, 63 kW, 86 hp, K9K 830, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,12 kg |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 54 32 565 57R |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,070 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost