ALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 TD (167.A1A, 167.A1G) - Pružné upevnění / ložiska od 4/1993 do 12/1997, 2499 ccm, 92 kW, 125 hp, VM 07 B, VM 31 B, limuzína
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| váha [g] | 870 g |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| váha [g] | 1600 g |
| párová čísla výrobku | 44125 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| váha [g] | 1600 g |
| párová čísla výrobku | 44124 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7601502 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| váha [g] | 292 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| váha [g] | 1140 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| váha [g] | 1140 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| váha [g] | 43 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 231 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| párová čísla výrobku | 74698 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| párová čísla výrobku | 74697 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| váha [g] | 40 g |
Dostupnost