SUBARU IMPREZA limuzína (GD) 2.0 i AWD (GD9) - Pružné upevnění / ložiska od 12/2000 do 6/2009, 1994 ccm, 92 kW, 125 hp, EJ201, limuzína
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,22 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| vzd. díry 1/vzd. díry 2 | 117/99 |
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| celková výška [mm] | 82 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 16 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| vzd. díry 1/vzd. díry 2 | 117/99 |
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| celková výška [mm] | 82 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 16 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost