ALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932.A3100) - Pružné upevnění / ložiska od 9/1997 do 9/2005, 1747 ccm, 103 kW, 140 hp, AR 32205, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 60625002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 43 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84,4 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 32,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| pro OE číslo | 60625002 |
|---|---|
| pro OE číslo | 60625002S1 |
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 43 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84,4 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 32,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 71 mm |
| Výška [mm] | 41 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| váha [g] | 170 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Šířka [mm] | 127 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| váha [g] | 820 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 0116246 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| váha [g] | 1662 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| váha [g] | 67 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| váha [g] | 880 g |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost