ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932A1B__) - Pružné upevnění / ložiska od 10/2000 do 9/2005, 2387 ccm, 103 kW, 140 hp, 839 A6.000, limuzína
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 162 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Materiál | Guma |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 58 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,180 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 0116246 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| váha [g] | 803 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| váha [g] | 36 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,22 kg |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,348 kg |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 0116246 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,174 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70,8 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 0116246 |
|---|---|
| pro OE číslo | 60663773 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
Dostupnost