CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Skříňová/velkoprostorová limuzína 2.0 HDI 90 (MBRHY, MCRHY) - Pružné upevnění / ložiska od 12/1999 do 12/2011, 1997 ccm, 66 kW, 90 hp, RHY (DW10TD), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| specifikace | Type: universal |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 66,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
| váha [g] | 170 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 220 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 503340 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Užitková hmotnost [kg] | 800 kg |
| Podvozek | pro vozidla bez zvýšené světlé výšky vozidla |
| pro OE číslo | 46773884 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510694 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510695 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510695S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510710 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510732S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510733 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 511932 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 511932S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 514146 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 514146S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 514147 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 518174 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 518174S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 519428 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 519428S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 530583 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 530583S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 532603S |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 800 kg |
| Podvozek | pro vozidla bez zvýšené světlé výšky vozidla |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 800 kg |
| Podvozek | pro vozidla bez zvýšené světlé výšky vozidla |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 1,018 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,168 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 14,5 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 19,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,168 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99,5 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Užitková hmotnost [kg] | 800 kg |
| Podvozek | pro vozidla bez zvýšené světlé výšky vozidla |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Typ vozidla | M49 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tlumič pérování - systém | standardní tlumení |
| Užitková hmotnost [kg] | 600 kg |
| Podvozek | pro vozidla s vyšším uložením podvozku |
| pro OE číslo | 60507899 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 66 mm |
| Výška [mm] | 92 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| tlumič pérování osy | 1 |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| váha [g] | 210 g |
| číslo dílu | 4 |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 25 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 27 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost