HONDA ACCORD VI (CK, CG, CH, CF, CL) 2.3 (CL3, S86) - Pružné upevnění / ložiska od 1/2001 do 6/2003, 2254 ccm, 113 kW, 154 hp, F23A1, F23W5, F23X5, F23Z5, limuzína
| Konstrukční rok do | 01/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| montovaná strana | nahoře |
| Hmotnost [kg] | 0,196 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Počet dílů [dílný] | 7 -dílný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 12 mm |
| specifikace | Type: universal |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Výška [mm] | 21 mm |
| Počet dílů [dílný] | 5 -dílný |
Dostupnost