FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V - Pružné upevnění / ložiska od 11/2001 do 6/2008, 1388 ccm, 59 kW, 80 hp, FXJA, FXJB, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| váha [g] | 207 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| váha [g] | 346 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar | kulatý |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1146153 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1151926 |
| pro OE číslo | 1203103 |
| pro OE číslo | 1253168 |
| pro OE číslo | 1469224 |
| pro OE číslo | 2S61-3K155-AB |
| pro OE číslo | 2S61-3K155-AC |
| pro OE číslo | 2S61-3K155-AD |
| pro OE číslo | 2S61-3K155-AE |
| pro OE číslo | 2S61-3K155-AF |
| pro OE číslo | DD32-34-380 |
| pro OE číslo | DD32-34-380A |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Alternativní sada opravy | 34683 01 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1330706 |
|---|---|
| pro OE číslo | 2S61-18A116-AD |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1146152 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1198235 |
| pro OE číslo | 2S61-3K099-AB |
| pro OE číslo | 2S61-3K099-AC |
| pro OE číslo | D350-34-28XB |
| pro OE číslo | D350-34-28XC |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,600 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 1535299 |
| Hmotnost [kg] | 0,200 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2004 |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 86 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Materiál | Plast |
| Materiál | PU (polyuretan) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 34,5 mm |
| jen ve spojení s | 3 x nut |
| vnitřní průměr [mm] | 12,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
Dostupnost