BMW 7 (E65, E66, E67) 745 i, Li - Pružné upevnění / ložiska od 7/2001 do 3/2005, 4398 ccm, 245 kW, 333 hp, N62 B44 A, limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,112 kg |
| Materiál | Guma |
| Materiál | PU (polyuretan) |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s EDC |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 12,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,100 kg |
| Barva | černá |
| Barva | žlutá |
| vnitřní průměr [mm] | 62 mm |
| Vnější průměr [mm] | 85 mm |
| Provedení ložiska | Valivé ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | Clas : OM1112 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | Clas : OP3231 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s EDC |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Tloušťka/síla [mm] | 12,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 62 mm |
| Vnější průměr [mm] | 85 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s EDC |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Tloušťka/síla [mm] | 13 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 62 mm |
| Vnější průměr [mm] | 85 mm |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s EDC |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Materiál | Plast |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost