RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R) - Pružné upevnění / ložiska od 1/2001 do 8/2003, 1783 ccm, 85 kW, 115 hp, F4P 720, F4P 722, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,55 kg |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | Clas : OM1112 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | Clas : OP3231 |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,1 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2002 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2002 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
| pro OE číslo | 503520 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 546122C000 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| pro OE číslo | 546101D000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
Dostupnost
| pro OE číslo | 546102H000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5035.23 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2002 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | BA06 BA1A BA1M |
|---|---|
| pro OE číslo | 7700835254 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 66,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
| váha [g] | 170 g |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 7700 793 723 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 511951 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 511951S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 512445 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 512446 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 532717S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 532718S |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost