HONDA CIVIC VII kupé (EM2) 1.7 i (EM2) - Pružné upevnění / ložiska od 5/2001 do 12/2005, 1668 ccm, 88 kW, 120 hp, D17A8, kupé
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 12 mm |
| specifikace | Type: universal |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| váha [g] | 756 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Tloušťka/síla [mm] | 11,4 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 75 mm |
| Vnější průměr [mm] | 108,6 mm |
| váha [g] | 177 g |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 51685-SR0-004 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 51925-S6A-014 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,019 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost