VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI - Pružné upevnění / ložiska od 2/2000 do 11/2000, 1896 ccm, 74 kW, 101 hp, AVB, limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| váha [g] | 478 g |
Dostupnost
| Druh pohonu | pohon předních kol |
|---|---|
| Poloha/sklon | 1 ° |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 1 |
| váha [g] | 933 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 490 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| váha [g] | 331 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 3B-1-3000 000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 3B-1-3000 001 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 3B-1-3000 001 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 3B-1-3000 001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 3B-1-3000 000 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4D0 412 137 C |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 135 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška dorazu [mm] | 86 mm |
| Průměr protiprachové ochrany 1 [mm] | 39 mm |
| Průměr protiprachové ochrany 2 [mm] | 63 mm |
| Výška protiprachové ochrany [mm] | 80 mm |
| Průměr 1 – doraz [mm] | 19 mm |
| Průměr 2 – doraz [mm] | 20 mm |
Dostupnost