SEAT IBIZA III (6L1) 1.2 - Pružné upevnění / ložiska od 2/2002 do 6/2006, 1198 ccm, 47 kW, 64 hp, AZQ, BME, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
|---|---|
| pro OE číslo | 1J0 513 353 B |
| pro OE číslo | 6R0 513 353 |
| pro OE číslo | 6R0 513 353 B |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2002 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1J0513353D |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 218 mm |
| Šířka [mm] | 56 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,288 kg |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,204 kg |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 1,249 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Šířka 1 [mm] | 58 mm |
| Šířka 2 [mm] | 126 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 62 mm |
| Počet dílů [dílný] | 1 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,28 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Alternativní sada opravy | 80001670 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez DCC podvozku |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar | kulatý |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,28 kg |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 11 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 135 mm |
| Šířka [mm] | 128 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,825 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 66 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,55 kg |
| Materiál | Guma |
| Materiál | PU (polyuretan) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,313 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | ******6L*5*096001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | ******6L*5*096000 |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 125 mm |
| Výška [mm] | 58 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 29 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost