VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V - Pružné upevnění / ložiska od 2/1986 do 10/1991, 1781 ccm, 95 kW, 129 hp, PL, Šikmá zadní část
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
| pro OE číslo | 6U0512131B |
| pro OE číslo | 6U0512131C |
| pro OE číslo | 6U0513423 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| tlumič pérování osy | 1 |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 401 g |
| číslo dílu | 4 |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510040 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510041 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510344 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 531913S |
| Výška dorazu [mm] | 152 mm |
| Průměr protiprachové ochrany 1 [mm] | 48 mm |
| Průměr protiprachové ochrany 2 [mm] | 66 mm |
| Výška protiprachové ochrany [mm] | 145 mm |
| Průměr 1 – doraz [mm] | 12 mm |
| Průměr 2 – doraz [mm] | 9 mm |
Dostupnost