ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.4 JTD (932.BXC00) - Pružné upevnění / ložiska od 3/2002 do 5/2006, 2387 ccm, 110 kW, 150 hp, 841 C000, kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| ne pro variantu vybavení | Riche distinctive |
| pro OE číslo | 60650551 |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 162 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,170 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| tlumič pérování osy | 1 |
| Materiál | Guma |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Materiál | Termoplast |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 58 mm |
| Jednotka množství | Sada |
| váha [g] | 140 g |
| číslo dílu | 4 |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Číslo produkce | K4086802 |
Dostupnost