HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.5 CRDi - Pružné upevnění / ložiska od 4/2002 do 11/2005, 1493 ccm, 60 kW, 82 hp, D3EA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 54610-25000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 48693-87703 |
|---|---|
| pro OE číslo | 55311-22000 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,900 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 51 mm |
| jen ve spojení s | bearing |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost