MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 240 4-matic (211.080) - Pružné upevnění / ložiska od 3/2003 do 12/2008, 2597 ccm, 130 kW, 177 hp, M 112.917, limuzína
| Rok výroby od | 08/2003 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2005 |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 1,100 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Jednotka množství | kus |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| Typ pružení | pro vozidla bez vzduchového odpružení |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Typ pružení | pro vozidla bez vzduchového odpružení |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 87 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10,1 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,080 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10,3 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| párová čísla výrobku | 33 10 4001 |
| Rozměr vnějšího závitu | M8 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,080 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10,3 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| párová čísla výrobku | 33 10 3857 |
| Rozměr vnějšího závitu | M8 x 1,25 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| pro OE číslo | 211 320 00 26 |
| pro OE číslo | A 211 320 00 26 |
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 84,9 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M8x1,25 |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 10,1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ pružení | pro vozidla bez vzduchového odpružení |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| verze | ATTACCO AMMORTIZZAT. |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| váha [g] | 0,0131 g |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost