FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 Di - Pružné upevnění / ložiska od 6/2002 do 12/2013, 1753 ccm, 55 kW, 75 hp, BHPA, P7PA, P7PB, R2PA, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 37 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 107 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 18,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 68 mm |
| Vnější průměr [mm] | 98 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Velikost závitu | 8 |
| Vnější průměr [mm] | 57 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 13 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1115177 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| váha [g] | 838 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 511392S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 514191 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 514191S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 519192 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,389 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1061722 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1087177 |
| pro OE číslo | 1480525 |
| pro OE číslo | 7T16-3K155-AA |
| pro OE číslo | 7T1Z-3A19-7A |
| pro OE číslo | 98AG-3K155-AE |
| pro OE číslo | 98AG-3K155-AF |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1115177 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1S71-3K099-AD |
| pro OE číslo | 1S7W-3K099-AD |
| pro OE číslo | 1S7W-3K099-AE |
| pro OE číslo | 4363242 |
| pro OE číslo | 4986166 |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost