TOYOTA COROLLA FX Compact (E8B) 1.6 - Pružné upevnění / ložiska od 1/1987 do 9/1987, 1587 ccm, 54 kW, 73 hp, 4A-LC, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 46,5 mm |
| jen ve spojení s | 3 x nut |
| vnitřní průměr [mm] | 14,7 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| specifikace | Type: universal |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1987 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1987 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1987 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| specifikace | Type: universal |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Číslo produkce | K4083720 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 46,5 mm |
| jen ve spojení s | 3 x nut |
| vnitřní průměr [mm] | 14,7 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1987 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| specifikace | Type: universal |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost