RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 1.9 dCi (JK0U, JK0G) - Pružné upevnění / ložiska od 11/2002, 1870 ccm, 88 kW, 120 hp, F9Q 680, F9Q 820, F9Q 826, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7700424481 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2006 |
|---|---|
| pro OE číslo | 7701207350 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 21,3 mm |
| Vnější průměr [mm] | 123 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 86 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 88 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7700424481 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7700424482 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| váha [g] | 655 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 435 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2003 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2015 |
| Typ vozidla | Espace |
| montovaná strana | přední osa |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/2003 |
| Konstrukční rok do | 01/2015 |
| montovaná strana | oboustranná |
| pro OE číslo | 7700424482 |
| montovaná strana | přední osa |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Hmotnost [kg] | 0,65 kg |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| váha [g] | 693 g |
Dostupnost