NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.5 4x4 - Pružné upevnění / ložiska od 9/2002 do 1/2013, 2488 ccm, 121 kW, 165 hp, QR25DE, SUV
| Konstrukční rok do | 05/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Kov |
| váha [g] | 1,144 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Kov |
| váha [g] | 1,144 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Plast |
| váha [g] | 1,29 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Plast |
| váha [g] | 1,295 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Výška [mm] | 38,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 39 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 39 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 937 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 927 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| pro OE číslo | 4153220184 |
| pro OE číslo | 54325ED02A |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Omezení výrobce | SNR bearing |
| Šířka [mm] | 139 mm |
| Výška [mm] | 35 mm |
| Výška [mm] | 35,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,358 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 91 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 91,2 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 92,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
| váha [g] | 180 g |
| váha [g] | 315 g |
| váha [g] | 349 g |
| váha [g] | 418 g |
Dostupnost