NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5 dCi - Pružné upevnění / ložiska od 1/2003 do 9/2006, 1461 ccm, 60 kW, 82 hp, K9K 722, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 55320BM400 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | SJN************** |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 203 mm |
| Šířka [mm] | 120 mm |
| Výška [mm] | 83 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,930 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 87 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 514406 |
Dostupnost
| Počet dveří | 3,5 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 54320-BM400 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55320-BM400 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
Dostupnost
| pro OE číslo | 54320-BM400 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost