SEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T Cupra R - Pružné upevnění / ložiska od 1/2004 do 2/2008, 1781 ccm, 132 kW, 180 hp, BBU, BLZ, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 18 mm |
| specifikace | Type: universal |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0513353D |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Hliníková litina |
| váha [g] | 264 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 218 mm |
| Šířka [mm] | 56 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,288 kg |
| Materiál | PP (polypropylen) |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
Dostupnost