MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 320 T 4-matic (211.282) - Pružné upevnění / ložiska od 7/2003 do 7/2009, 3199 ccm, 165 kW, 224 hp, M 112.954, kombi
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,080 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10,3 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 177265 |
| Rozměr vnějšího závitu | M8 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Jednotka množství | kus |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| Typ pružení | pro vozidla bez vzduchového odpružení |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Typ pružení | pro vozidla bez vzduchového odpružení |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 87 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10,1 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,080 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10,3 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| párová čísla výrobku | 33 10 4001 |
| Rozměr vnějšího závitu | M8 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,080 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10,3 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| párová čísla výrobku | 33 10 3857 |
| Rozměr vnějšího závitu | M8 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ pružení | pro vozidla bez vzduchového odpružení |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| verze | ATTACCO AMMORTIZZAT. |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 235 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2103260468 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 210 g |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | A2023260168 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 45 g |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost